Meble do pracy

Meble do pracy

Jak zaoszczędzić pieniądze na nową kuchnię

Najważniejsze wskazówki dotyczące sposobu, aby ponownie wykonywać swoją kuchnię, bez rozbijania banku

Inwestowanie w nowej kuchni to najpewniejszy sposób, aby dodać wartość do swojego domu. Ale z kryzysu kredytowego zaczyna gryźć, pokażemy, jak stworzyć piękny nowy wygląd bez prześwietlania budżetu.

majsterkowanie

Najprostszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy jest zrobić jak najwięcej jak to możliwe dopasowanie się.

Szafy:

Montaż je samemu można zaoszczędzić setki funtów na kosztach instalacji.

Blaty: Można zainstalować płytek, laminatu i drewniane blaty samemu, ale trzeba specjalista monter do granitu, marmuru, kamienia i szkła.

Podłogi: Jest jeden sposób, żeby naprawdę zaoszczędzić pieniądze. Płyty winylowe, płytki ceramiczne, drewniane i podłogi laminowane są stosunkowo proste położyć.

Krok po kroku: Jeśli masz pewność DIYer, powinieneś być w stanie dopasować swój zlew i krany, zwłaszcza jeśli nie są potrzebne, aby przenieść każdą orurowanie ze starego systemu. Jeśli węzeł sanitarny musi być przeniesiona jednak, że najlepiej, aby uzyskać specjalistów w.

Farby, tapety: Jest to najprostszy zadań i łatwym sposobem, aby zaoszczędzić parę dni ‚koszty pracy.

Splashback: Jeśli używasz płytek dla splashback, jest to kolejny sposób można zaoszczędzić pieniądze, wykonując pracę samodzielnie lizbona przewodnik.

Ponowne wykorzystanie urządzeń

Urządzenia są często najbardziej kosztowne elementy kuchni. Jeśli twoi starzy są w dobrym stanie, należy rozważyć ponowne zainstalowanie ich w nowej konstrukcji lub tylko zastępując te, które są na wystawie, takich jak płyty.

Jeśli trzeba kupić sprzęt, upewnij się przeszukać internet i ulicy dla najlepszych okazji. To często tańsze źródłowego AGD samemu, zamiast pozwolić firma projektowanie kuchni zrobi to za Ciebie.
Artykuł dzięki: