Meble do pracy

Meble do pracy

Jak zaoszczędzić pieniądze na nową kuchnię

Najważniejsze wskazówki dotyczące sposobu, aby ponownie wykonywać swoją kuchnię, bez rozbijania banku

Inwestowanie w nowej kuchni to najpewniejszy sposób, aby dodać wartość do swojego domu. Ale z kryzysu kredytowego zaczyna gryźć, pokażemy, jak stworzyć piękny nowy wygląd bez prześwietlania budżetu.torby.pro/oferta/torby-biale-150-gm2

majsterkowanie

Najprostszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy jest zrobić jak najwięcej jak to możliwe dopasowanie się.

Szafy:

Montaż je samemu można zaoszczędzić setki funtów na kosztach instalacji.

Blaty: Można zainstalować płytek, laminatu i drewniane blaty samemu, ale trzeba specjalista monter do granitu, marmuru, kamienia i szkła.

Podłogi: Jest jeden sposób, żeby naprawdę zaoszczędzić pieniądze. Płyty winylowe, płytki ceramiczne, drewniane i podłogi laminowane są stosunkowo proste położyć.

Krok po kroku: Jeśli masz pewność DIYer, powinieneś być w stanie dopasować swój zlew i krany, zwłaszcza jeśli nie są potrzebne, aby przenieść każdą orurowanie ze starego systemu. Jeśli węzeł sanitarny musi być przeniesiona jednak, że najlepiej, aby uzyskać specjalistów w.

Farby, tapety: Jest to najprostszy zadań i łatwym sposobem, aby zaoszczędzić parę dni ‚koszty pracy.

Splashback: Jeśli używasz płytek dla splashback, jest to kolejny sposób można zaoszczędzić pieniądze, wykonując pracę samodzielnie .

Ponowne wykorzystanie urządzeń

Urządzenia są często najbardziej kosztowne elementy kuchni. Jeśli twoi starzy są w dobrym stanie, należy rozważyć ponowne zainstalowanie ich w nowej konstrukcji lub tylko zastępując te, które są na wystawie, takich jak płyty.

Jeśli trzeba kupić sprzęt, upewnij się przeszukać internet i ulicy dla najlepszych okazji. To często tańsze źródłowego AGD samemu, zamiast pozwolić firma projektowanie kuchni zrobi to za Ciebie.
Artykuł dzięki: