Meble dla dzieci

Meble dla dzieci

Przewodnik Przemysłu Zatwierdzone biurowe Krzesła – Biuro standardów branżowych siedzisk

Ważnym kryterium przy wyborze krzesło biurowe jest, aby upewnić się, że jest zgodna z normami branżowymi. Standardy te powinny zostać uwzględnione w procesie selekcji, aby upewnić się, że fotele są nie tylko zdrowe, ale również bezpiecznie stosować w miejscu pracy.wynajem samochodów warszawa

Obecnie istnieją dwie organizacje, które samodzielnego prowadzenia badań na krzesłach biurowych, aby zobaczyć, w jaki sposób wykonać i stopa opiera się na szeregu kryteriów i systemu ocen. Te dwie organizacje są ANSI lub American National Standards Institute i BIFMA lub działalności i Stowarzyszenia meble przemysłowe producenta.

Opierając się na wynikach swoich badań, mają oba wydane standardy, które pomagają określić, które konsumenci krzesła są najlepszym i najbezpieczniejszym w użyciu. Gdy krzesło nie przechodzi normy ANSI / BIFMA, to znaczy, nie są one pracować bezpiecznie i należy go unikać.

Tak więc, zanim kupisz krzesło biurowe, upewnij się, że dobrze znają i rozumieją te standardy prawidłowo. Te krzesła testowe normy w oparciu o następujące czynniki:

Jednostka podstawowa – To jest bardzo ważne dla krzesło mieć stabilną podstawę. To determinuje stabilność krzesła kiedy usiąść na nim i ma bezpośredni wpływ na wytrzymałość i trwałość całej konstrukcji.

Obrotowa cycling – Krzesła obrotowe, które mogą być zagrożenia bezpieczeństwa, jeżeli nie są one zaprojektowane i wykonane dobrze. Krzesło powinno być w stanie obracać się stale i stale utrzymywać równowagę.

Mechanizm Plandeka – Ważne jest dla mechanizmów pochylenia w biurze krzesła są stabilne i trwałe. Jeśli nie, to może stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa dla tych, którzy siedzą na niej, ponieważ mają tendencję, aby umieścić całą swoją wagę na krześle, kiedy przechylić go z powrotem, zostawiając bezbronne w przypadku mechanizm pochylenia panewce.

Artykuł dzięki: