Jak wybrac meble do kuchni

Jak wybrac meble do kuchni

Self-Healing maty do cięcia – Jak pokroić na wymiar

Samo-uzdrawianie cięcia mat (lub mat cięcia Rhino, ponieważ są one znane również) jest niezwykle użytecznym narzędziem dla wszystkich profesjonalistów w branży signage, jak również do drukarek, projektantów, krawcowe i wielu innych rzemieślników. Zapewniają one dużą powierzchnię skrawającą, która jest bezpieczna dla noża obrotowego i mogą być wielokrotnie używane, bez pozostawiania śladów wynik.na stronie więcej informacji Można je nabyć w standardowych rozmiarach od średnich do super wielkości i często są dostępne w niestandardowych rozmiarach, aby pasowały do ??konkretnej tabeli produkcyjną lub licznik.

Jednak są takie chwile, kiedy trzeba wyciąć nosorożec maty na wymiar. Być może został on przeniesiony z większego stołu mniejszy, może niestandardowe rozmiary nie były dostępne lub były droższe? Więc co jest najlepszym sposobem przycinania samoleczenia Mata do cięcia na wymiar?

czyste cięcie

Jeśli chcesz zachować bałagan do minimum, punktacja jest odpowiedzią. Słabo długą prostą krawędź, naciskać na zginanie, a następnie zdobyć ponownie. Będzie ona przeciąć szybko i czysto ten sposób.

Szybki i brudny

Piły będzie wykonać zadanie w krótkim czasie, jeśli nie przeszkadza rozliczeń bałagan! Upewnij się, że Twój odkurzacz przemysłowy odkurzacz przydać.

Zaokrąglone krawędzie, nieregularne kształty

Jeśli przestrzeń produkcyjna ma zakrzywione krawędzie lub nieregularny kształt, spróbuj cięcia maty w celu dopasowania do kształtu z routerem. Zacisnąć matę w miejscu i używać koloru wykończenia kawałek, uruchomienie go przez całą drogę wokół stołu. Jest to także szybkie i łatwe, jeśli trochę niechlujnie.

Po Twojej Rhino mat cięcia przycięte dokładnie odpowiedni rozmiar tabela produkcji będzie wszystko skonfigurować do cięcia, wykrawania i te wszystkie inne zadania.
Artykuł dzięki: