Transport mebli do domu

Transport mebli do domu Dół”, który pozwala na kopercie rozszerzyć zgodnie z wymaganiami. Jak Koperty węzłowe zazwyczaj posiadają większe przedmioty są na ogół zbudowane z ciężkiej pracy, aby zapobiec łzawienie i uszkodzenia w transporcie. Niektóre zastosowania dla kopert węzłowej są za wysłanie książki, czasopisma i podręczniki.

Torby i wyściełane Bubble

mmtransport.eu/transport/transport-drobnicowy/

Worki i torby wyściełane Bubble zapewniają dodatkową ochronę delikatnych, wartościowych, nieporęcznych lub ciężkich przedmiotów. Są one wykonane z zewnętrzną warstwą papieru odpornego na rozdarcie i silny bańka wyłożone wnętrze. Potencjalne zastosowania dla wyściełane torby i worki bąbelkowe są niemal nieograniczone, jednak kilka typowych zastosowań są dla mailingu płyt CD, książek i biżuterii.

Koperty mediów

koperty multimedialne są produktami stylu koperty wykorzystywane do przechowywania i wysyłania płyt CD i DVD. Mogą one wynosić od prostego rękawa otoczki, która jest idealna do przechowywania i chroni przed kurzem i statyczne z tektury falistej, która zapewnia ochronę tranzytu pocztowego.

Inne Punkty do rozważenia

style

Kieszeń

koperty kieszonkowe posiadają klapkę otwierania wzdłuż najkrótszej krawędzi.

Portfel

koperty Portfel posiada klapkę otwierania wzdłuż dłuższej krawędzi.

Uszczelki

Peal i pieczęć

Peal i Seal jest najprostszym sposobem uszczelniania kopertę. Wystarczy oderwać pasek zakrywający ujawnić silny klej, który uszczelnia natychmiast z bardzo silną więź.

Prasa Seal

Prasa koperty uszczelniającymi dwa paski kleju, jeden na pokrywie i na korpusie jednego z koperty. Są one dociskane do siebie, tworząc silne wiązanie.

klejąceProdukujemy Seal

Klejące koperty uszczelniające mają pasek kleju na klapce koperty, która staje się lepka, gdy zwilżone.

waga

Koperta gramatura papieru waha się od 80g do 130gsm. Cięższe ważone koperty zapewniają dodatkową ochronę zawartości i są lepiej przystosowane do ciężkich przedmiotów.
Artykuł dzięki: impladent