Metalowe meble ogrodowe

Metalowe meble ogrodowe

Modułowa granit

Jeśli nie martwisz się o kilka szwów, blaty granitowe modułowe wykonane są z małych płyt, pokroić na kawałki, które mieszczą kuchnię. Można utworzyć dowolną styl podziału powierzchni kuchennych z nimi, a jeśli jesteś doświadczonym DIY można nawet zainstalować go samodzielnie, co oznacza, że ??można uzyskać granitu około 3 lub 4 razy taniej niż w naturalnej kamiennej płycie.jakie oc najtańsze Z drugiej strony, szwy są nieuniknione. Jednakże, ponieważ modułowe elementy granitowe są dość duże, że nie ma tyle szwy jak blaty z płytek granitowych.

Blaty z granitu

Jest to najtańszy sposób na uzyskanie granitu, a można nawet zainstalować go samodzielnie, obniżając koszty jeszcze bardziej. To rzeczywiście wymaga instalacji płytki granitowe blaty, na załączonych żywicą epoksydową zamiast zaprawy i zaczynu. Jeśli ta przypomina o zainstalowaniu płytki podłogowe, to dlatego, blaty granitowe płytki są często po prostu płytki podłogowe, repurposed. Oznacza to, że będzie dużo szwów, co nie jest coś, co naprawdę chcesz w kuchni, ale to prawda to bardzo tani sposób na uzyskanie granit kuchnia powierzchnię, którą można zainstalować samodzielnie. Można dostać płytki granitowe w każdym sklepie przebudowy domu, na cenach tak niskich, jak 4 $ za stopę kwadratową, jeśli używasz Al arkuszy cala granitu.

Decydując się na nie płyty granitowe, które można zainstalować samemu można zmniejszyć koszty instalacji granitu i uczynić je przystępne nawet dla stosunkowo ograniczony budżet. Jednak można również zajrzeć do innych tanich blaty odpowied nich dla majsterkowiczów projektu przebudowy kuchni, aby obniżyć koszty jeszcze bardziej.

Artykuł dzięki: