Meble do domu dla osob niepelnosprawnych

Meble do domu dla osob niepelnosprawnych

Otwarcie ściany kuchni utworzyć pass-through

Czy jesteś zmęczony tkwić w kuchni do gotowania, podczas gdy goście i rodzina cieszyć się razem ze sobą w sąsiednim pokoju? Jeśli tak, to może warto rozważyć otwarcie ściany kuchni, aby utworzyć przesuwnym. Przechodzą przepusty są obszarem ściany, które zostały wycięte z kuchnią i sąsiednim pokoju, aby utworzyć Otwarcie okna podobne.ubezpieczenie oc najtańsze Są to raczej łatwe dla doświadczonych zrób to sam właściciel domu do rozwiązania, ale istnieją konkretne wady i zalety, a także kwestie bezpieczeństwa, które należy rozważyć.

Korzyści

Korzyści z utworzenia przepustkę zależy od sposobu korzystania z domu. Jeśli dużo rozrywki lub czuć podłączony do tych w pokoju obok, przepustkę pozwala to zrobić. Otwiera się zarówno pokoje i tworzy lżejsze i airier plan piętra. Pass-through umożliwiają również kucharze żywności łatwo przejść z jednego pomieszczenia do drugiego. Są one stosunkowo niedrogie, aby utworzyć gdy prawa ścianka jest wybrany dla wzoru przesuwnym.

Wady

To może wydawać się nie ma wady tworząc coś, co otwiera i rozjaśnia pokój. Niestety, podobnie jak w przypadku każdego projektu domu poprawy, nie zawsze są minusy zmieniając strukturę ściany. Z tranzytowej największą wadą jest to, że oba pokoje zostaną znacząco zmienione, aby dostosować długość i wysokość otworu. To może być mniej kłopotów w salonie lub jadalni, gdzie szafy ścienne nie wchodzą w grę, ale w kuchni lokalizacja istniejących szafek i urządzeń może sprawić różnicę. Jeśli Twoja kuchnia jest ograniczone do przestrzeni i naprawdę nie ma ściany, która nie jest używana przez szafki lub dużego urządzenia, pass-through może okazać się trudniejsza www.xl-ka.pl/kategoria-produktu/bluzki/ w instalacji niż to jest warte. Inną wadą jest to, że ogranicza prywatność pokoju. Już nie można przeprowadzić prywatną rozmowę z Paniach w kuchni, podczas gdy mężczyźni oglądają grę sportową. Z pass-through, rozmowy są zobowiązane do podsłuchał z obu lokalizacjach.

Problemy z bezpieczeństwem

Cięcie na płyty gipsowo-kartonowej i tworząc otwór nie jest tak proste, jak się może wydawać. Koniecznie sprawdź wszelkie istniejące sznurów elektrycznych lub hydraulicznego, który może być uruchomiony przez ścianę w miejscu, gdzie pass-through zostanie umieszczony. Cięcie na istniejącej płyty gipsowo-kartonowej będzie bałagan biznesu i nie chcesz, aby zacząć, tylko do stwierdzenia, że ??trzeba załatać ściany, ponieważ rura biegnie wzdłuż tej dziedzinie. Należy także uważać, że miejscem, gdzie można wyciąć nie jest ściana nośna dla domu. Jeśli chodzi o usuwanie słupków ściennych, skonsultować z profesjonalnym budowniczym i rozważyć wynajęcie wykonawcy zainstalować belek wsparcia w razie potrzeby na górze przełożenia.

Artykuł dzięki: