Kupno nowych mebli do domu

Kupno nowych mebli do domu

Przewodnik kopertach

Koperty są w wielu różnych kształtach i rozmiarach z najczęściej jest C4, C5, C6 i DL, które nadają się odpowiednio do rozmiarów papieru A4, A5, A6, A4 lub 1/3 komplement wielkości poślizgu. Podobnie jak standardowy typ koperty istnieją również wyściełane Torby, koperty ochronne, koperty klin Koperty Maszyna dostępna.euroimpex.pl

Rodzaje kopert

C4 Rozmiar

koperty C4 nadają się do rozłożonego kartce papieru A4. Wymiary koperty C4 to 229mm x 324mm. C4 koperty jest bardzo częstym kawałek papeterii i można je znaleźć w większości urzędów w całej Wielkiej Brytanii. koperty C4 są powszechnie używane do przesyłania umów, raportów i broszur.

C5 Rozmiar

koperty C5 nadają się do rozłożonego kawałku papieru A5 lub A4 arkusz składany na pół. wymiary 162mm x C5 to 229mm. C5 Koperty są powszechnie wykorzystywane do strzałów mail lub listów biznesowych.

C6 Rozmiar

C6 koperty nadają się i rozłożył kawałek papieru A6 lub arkusza A5 składane na pół. C6 wymiarach 114mm x 162mm. C6 koperty są popularne do użytku osobistego i dopasowanie pocztówek lub kart z życzeniami.

DL Rozmiar

Koperty DL nadają się na kartce papieru formatu A4 składany dwukrotnie. DL koperta wymiary 110mm x 220mm są. Koperty DL są powszechnie wykorzystywane do wysyłania pojedynczych liter stron.

Zarząd wspierany

Board backed koperty oferują dodatkową ochronę ważnych dokumentów. Są one zazwyczaj wykonane przy użyciu sztywny, ciężki obowiązek szarą płytę, która tworzy tył koperty. Płyta ta zapewnia ochronę sztywny dla dokumentacji wewnątrz. Board backed koperty są używane do wysyłania zdjęcia jeszcze, dokumentów dotyczących zatrudnienia, umów i świadectw egzaminu.

Klin

koperty klinowe są wykorzystywane do przesyłania przedmiotów ponadwymiarowych przez system pocztowy. Pochodzą one zarówno z „Bloku” lub „Dół w kształcie litery V.
Artykuł dzięki: http://plisy-rolety.pl